Televizor Led HD Smart Kruger&Matz 24 Inch, 61cm,KM0224-V
Televizor Led HD Smart
- KM0224-V
- Televizoare HD
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
150.06 Lei x 4 rate |
ECRAN
Dimensiune: 24" (61 cm)
Rezolutie: 1366 x 768 px
Iluminare de fundal: D-LED
Luminozitate: 160 cd/m2
Contrast: 2400:1
Rata de reimprospatare: 60 Hz
Raport de aspect al imaginii: 16:9
Unghiuri de vizualizare: H: 178°, V: 178°
Timp de raspuns al matricei: 9,5 ms
Numar de culori afisate: 16,7 M
TUNER TV
Tuner digital DTV: DVB-S2/S/T2/T/C (suporta H.265)
Tuner analogic: da
SUNET
Putere de iesire (RMS): 2x 3 W
Sistem: stereo
Moduri de sunet: standard, muzica, film, sport, personalizat
Control automat al volumului: da
FUNCTII
Oprire automata
EPG
Blocare parentala
Modul hotel
USB MULTIMEDIA
Redare de pe USB: film, muzica, fotografii
Format video: AVI, MP4, MPG, MPEG, MKV, MOV, VOB, TS
Format audio: MP3, WAV, M4A, AAC, FLAC
Format foto: JPEG, JPG, PNG, BMP
TELEVIZOR INTELIGENT
Smart TV: da
Sistem de operare: Vidaa
CPU: CA53 Quad Core
GPU: Mali G52MC1
Memorie interna: 4 GB
RAM: 1 GB
Wi-Fi: da
INTRARI / IESIRI
2x intrare RF (1x analog, DVB-T2/T/C; 1x DVB-S2/S)
Slot CI+
3x HDMI (1.4)
2x USB (2.0)
Intrare compozita
SPDIF (optic)
mufa de 3,5 mm
RJ-45
ALIMENTARE
Tensiune de intrare: 220-240V; 50/60 Hz
Consum de energie: 15 W
Consum de energie (mod stand-by): 0,5 W
MONTARE PE PERETE
Standard VESA: 100 x 100 mm
PARAMETRI FIZICI
Dimensiuni televizor cu baza: 553 x 370 x 65 mm
Dimensiuni televizor fara suport: 553 x 333 x 65 mm
Greutate: 2,4 kg
CONTINUT COLET
Telecomanda
Manual de utilizare
Baterii
CARACTERISTICI GENERALE
| Diagonala display | 61 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm 1 x Optical 1 x AV 2 x RF 1 x RCA In |
SMART TV
| Sistem de operare | VIDAA |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Tip procesor | Quad core |
| Capacitate stocare | 4 GB |
CARACTERISTICI VIDEO
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
CARACTERISTICI AUDIO
| Tehnologii audio | Stereo |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 3 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
CONECTIVITATE
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
CONSUM ENERGIE
| Consum energie electrica | 15 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 15 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
DIMENSIUNI
| Greutate cu stand | 2.4 Kg |
| Dimensiune cutie | 630 x 114 x 420 mm |
| Greutate cutie | 3 Kg |
ACCESORII
| Continut pachet | Baterii Telecomanda Manual utilizare |
SISTEM MONTARE PE PERETE
| Compatibilitate VESA | 100 x 100 |
Nu sunt momentan recenzii








