Mini fierastrau cu lant 20V fara acumulator Rebel
149,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- LHPRB-1034-53534
- Scule electrice si accesorii
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
47.35 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip pornire | Electrica |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip motor | Electric |
Caracteristici tehnice
| Nivel zgomot | 92 dB |
| Tensiune alimentare | 20 V |
| Vibratie | 2.8 m/s² |
Performante
| Lungime de taiere | 125 mm |
| Viteza lant | 4.8 m/s |
| Pasul lantului | 6.35 mm |
| Numar dinti | 33 |
Acumulator
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Durata de incarcare | 1.5 h 3 h |
Dimensiuni
| Lungime lama | 125 mm |
| Grosime lant | 1.1 mm |
| Greutate | 1.35 Kg |
Product Details
LHPRB-1034-53534
Nu sunt momentan recenzii








