Fierastrau circular Heinner, 1400 W, 230 V, 5000 RPM, 185 mm diametru disc + sina ghidaj + set perii carbune + imbus
202,34 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Fierastrau circular Heinner, 1400 W, 230 V, 5000 RPM, 185 mm diametru disc
- Fierastrau circular Heinner
- Scule electrice si accesorii
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
60.71 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip | Circular |
| Tip taiere | Circulara |
| Tip lucrare | Hobby |
| Tip alimentare | La retea |
| Suprafata lucru | Lemn |
| Functii | Forma ergonomica |
| Continut pachet | 1 x Fierastrau 1 x imbus 1 x set perii carbune 1 x sina ghidaj |
| Culoare | Multicolor |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1400 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Viteza maxima (rpm) | 5000 |
Dimensiuni
| Lungime | 28 mm |
| Inaltime | 20 cm |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Diametru disc | 185 mm |
Brand: Heinner
Pretul include costurile colectarii, tratarii si eliminarii DEEE
Nu sunt momentan recenzii








