Robot de bucatarie, Electrolux EKM5540, 1200 W, Negru/Argintiu
1.099,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Robot de bucatarie Electrolux
- 2046830675009
- Roboti de bucatarie
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
285.34 Lei x 4 rate |
Robot de bucatarie Electrolux Assistent EKM5540, 1200W, corp metalic, 2 boluri inox, 10 viteze, capac PerfectRise pentru dospire, LED, gri
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Kitchen machine |
| Functii principale | Mixare |
| Utilizare | Rezidential |
| Material bol | Inox |
| Accesorii incluse | Accessoriu tel |
| Continut pachet | 1 x Capac 1 x Tel 1 x Robot de bucatarie 2 x Bol inox 1 x paleta 1 x Carlig de aluat |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Trepte de viteza | 10 |
| Capacitate bol | 4.8 l |
| Nivel zgomot | 85 dB |
DIMENSIUNI
| Latime | 370 mm |
| Lungime cablu | 1.25 m |
| Greutate | 9.55 Kg |
Product Details
2046830675009
Nu sunt momentan recenzii














