Plita Incorporabila Samus PSG-64SMB1,4 arzatoare pe gaz, Panou de control frontal, Sisteme de siguranta la arzatoare, Neagra
499,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita incorporabila Samus
✅ Garantie: 36 luni
- PSG-64SMB1
- Plite incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
135.03 Lei x 4 rate |
- Email negru mat
- Latime 58 cm
- 4 arzatoare pe gaz
- Gratare din fonta
- Panou de control frontal
- Sisteme de siguranta la arzatoare
- Aprindere electrica la o mana
- Montata pentru gaz natural (separat diuze pentru butelie)
- ?Descarca manualul de utilizare
- ⚙️ Descarca schita de incorporare
- ✅ Garantie: 36 luni + 24 luni https://samus.ro/extragarantie/
Product Details
PSG-64SMB1
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Culoare | Negru |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 1 arzator triplu (3, 4 kW) |
| Putere arzator mic | 1 arzator mic (1 kW) |
| Putere arzator normal | 2 arzatoare medii (1, 8 kW) |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 56 cm |
| Adancime | 48 cm |
| Greutate | 9.26 kg |
| Dimensiuni (D x H x W mm) | Dimensiuni brute: 650 x 565 x 155 mm |
Nu sunt momentan recenzii








