Plita Incorporabila Samus PSG-43SX1 3 Arzatoare pe Gaz Gratar Fonta Inox
479,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita incorporabila Samus
✅ Garantie: 36 luni
- PSG-43SX1
- Plite incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
130.02 Lei x 4 rate |
- Inox
- Latime 45 cm
- 3 arzatoare pe gaz
- Gratare din fonta
- Panou de control frontal
- Sisteme de siguranta la arzatoare
- Aprindere electrica la o mana
- Montata pentru gaz natural (separat diuze pentru butelie)
- ?Descarca manualul de utilizare
- ⚙️ Descarca schita de incorporare
- ✅ Garantie: 36 luni + 24 luni https://samus.ro/extragarantie/
Product Details
PSG-43SX1
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere | 6.2 KW |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Inox |
| Culoare | Inox |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 3 |
| Putere arzator mare | 3.4 kw tip Wok |
| Putere arzator mic | 1kw |
| Putere arzator normal | 1.8 kw |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 45 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Greutate | 8.47 kg |
Nu sunt momentan recenzii








