Plita incorporabila Samus PSG-32SG2, 2 arzatoare, 29.4 cm, Sticla Neagra
389,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita incorporabila Samus3
- PSG-32SG2
- Plite incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
107.47 Lei x 4 rate |
- Sticla neagra
- Latime 29,4 cm
- Gratar din fonta
- Sisteme de siguranta la arzatoare
- Aprindere electrica
- 2 arzatoare pe gaz
- Panou de control frontal
- Montata pentru gaz natural(diuze separat pentru butelie)
- ?Descarca manualul de utilizare
- ⚙️ Descarca schita de incorporare
- ✅ Garantie: 36 luni+24 luni
Product Details
PSG-32SG2
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material | Sticla |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 3.4 kW |
| Putere arzator mic | 1.8 kW |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Latime | 29.3 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Greutate | 7.1kg |
| Dimensiuni (D x H x W mm) | Dimensiuni brute: 350 x 565 x 170 mm(LxAxH) |
Nu sunt momentan recenzii








