Plita Electrica Vitroceramica Samus PSVFE-11BG3, Infrarosu, Portabila, 2000 W, 10 Trepte Putere, Blocarea Acces Copii, Negru
159,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita electrica Samus
✅ Garantie: 24 luni
- PSVFE-11BG3
- Plite electrice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
49.85 Lei x 4 rate |
- Portabila
- Putere 2000 W
- Material suprafata de lucru: sticla ceramica lucioasa
- Control tactil si prin buton
- Reglaj temperatura si putere
- Temporizator 3 ore
- Blocare acces copii
- 10 trepte de putere
- Adecvat pentru orice tip de vas
- Functionare fara radiatii
- Oprire automata siguranta
- Protectie la supraincalzire
Ghiduri și informații utile:
✅ Garantie: 24 luni
Product Details
PSVFE-11BG3
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | La retea |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 2000 W |
| Tip panou de comanda | Control tactil si prin buton |
| Material | Material suprafata de lucru: sticla ceramica lucioasa |
| Functii | Reglaj temperatura si putere, Blocare acces copii, Adecvat pentru orice tip de vas, Oprire automata siguranta, Control tactil si prin buton, Temporizator 3 ore, 10 trerpte de putere, Functionare fara radiatii, Protectie la supraincalzire |
| Culoare | Negru |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 31cm |
| Adancime | 36cm |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 1 |
| Putere arzator mare | 2000 W |
Nu sunt momentan recenzii








