Plita electrica Samus PX301, 1 arzator, 1500 W, Termostat reglabil, Inox
97,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita electrica Samus
- PX301
- Plite electrice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
- INOX
- Putere 1500 W
- Material suprafata de lucru: fonta cu diametru de 185 mm.
- Termostat reglabil
- Bec indicator de functionare
- Protectie la supraincalzire
- Materiale de vase ce pot fi folosite: sticla termorezistenta, metal, ceramica,etc.
- Picioruse de cauciuc rezistent
Ghiduri și informații utile:
?Descarca manualul de utilizare
✅ Garantie: 24 luni
Product Details
PX301
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere | 1500 w |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Inox |
| Functii | Termostat, Protectie supraincalzire, Indicator luminos |
| Culoare | Argintiu |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 36cm |
| Latime | 30cm |
| Adancime | 90cm |
| Greutate | 1.8 kg |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 1 |
| Putere arzator mare | 1500 w |
Nu sunt momentan recenzii








