Multicooker Gorenje MC6MBK, 1000 W, 6l, 15 programe, Program de gatit sub presiune, Argintiu
345,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- MC6MBK
- Multicooker
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
96.45 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici principale
| Tip | Sub presiune Slow cooker |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 6 l |
| Functii | Oprire automata Timer Control temperatura Mentinere la cald Gatire sub presiune |
| Numar programe | 15 |
| Tip programe | Orez Iaurt Peste Tocana Abur Supa |
| Culoare | Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Cana de masurare 1 x Lingura de supa 1 x Accesoriu pentru a gati la abur 1 x Lingura de masurare |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1000 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tensiune alimentare | 230 V |
Dimensiuni
| Latime | 33 cm |
| Inaltime | 32 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Greutate | 5.96 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








