Oala sub presiune electrica Tefal Turbo Cuisine CY754830, 1090W, 4.8L, 10 programe Resigilata
499,00 lei
398,00 lei
Salveaza 101,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Produs resigilat cu urme fine pe suprafetele lucioase
- CY754830 Res
- Multicooker
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
109.73 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici principale
| Tip | Sub presiune |
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 4.8 l |
| Functii | Timer Sistem de siguranta Start intarziat Mentinere la cald |
| Numar programe | 10 |
| Tip programe | Abur |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Oala sub presiune Spatula 1 x Recipient pentru masura Lingura pentru supa Cos pentru gatit la abur |
Caracteristici tehnice
| Putere | 1090 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tensiune alimentare | 220 V |
Dimensiuni
| Latime | 31 cm |
| Inaltime | 28.7 cm |
| Lungime | 33.6 cm |
Nu sunt momentan recenzii








