Masina de tocat carne Moulinex ME445A38, 2000 W
354,87 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
![]()
- ME445A38
- Masini de tocat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
98.92 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru carnati |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Plastic |
| Numar de site | 3 |
| Dimensiuni gauri sita | 3 mm |
| Culoare | Alb |
Specificatii tehnice
| Putere | 2000 W |
| Capacitatea de maruntire | 2.3 kg/min |
| Material lame | Inox |
Dimensiuni
| Greutate | 7.25 Kg |
Brand: Moulinex
Pretul include costurile colectarii, tratarii si eliminarii DEEE
Nu sunt momentan recenzii









