Hota Samus, SM62S, tehnologie Eco+, 2 motoare, 94 W, 3 trepte de absorbtie, 60 x 50 x 14 cm, Inox
344,70 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Hota Samus
- SM62S
- Hote incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
96.37 Lei x 4 rate |
Hota clasica, 2 motoare, 94 W, 60 x 50 x 14 cm, tehnologie Eco+, 3 trepte de absorbtie, argintie

Samus SM62S Eco+ este o hota clasica, de culoare argintie si latime de 60 cm, foarte utila in bucatarie, mai ales atunci cand doriti sa mentineti aerul curat si sa gatiti confortabil.
Acest model de hota Samus este prevazut cu 2 motoare, de 90 W, ce dezvolta o putere de absorbtie maxima de aproximativ 380 mc / ora.
Dimensiunile hotei sunt reduse: 60 x 50 x 14 cm iar diametrul burlanului de evacuare este de 120 mm.
Hota clasica Samus SM62S Eco+ este prevazuta cu butoane push, dispuse frontal, astfel incat sa puteti sa le accesati cu usurinta. Prin intermediul acestor butoane de comanda poate fi actionata iluminarea hotei si se poate selecta cea mai potrivita viteza in functie de mancarea gatita.
Alte caracteristici si beneficii:
-
tehnologie Eco+;
-
filtru metalic dublu caseta;
-
putere: 94 W (2 x 45 W - motor + 1 x 4 W - bec LED);
-
capacitate de absorbtie: 268.7 - 380.8 m3/h;
-
consum anual de energie: 52.9 kWh;
-
3 trepte de absorbtie;
-
nivel zgomot: < 65 dB;
-
geam rabatabil;
-
greutate neta: 6.3 kg.
Specificatii tehnice
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Design | Conventionala |
| Metoda de ventilare | Evacuare |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material | Metal |
| Tip filtru | Filtru carbon |
| Numar filtre | 1 |
| Material filtru | Carbon |
| Tip lumina | LED |
| Numar becuri | 1 |
| Functii | Iluminare |
| Culoare | Inox |
| Accesorii incluse | 1 x Hota |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Debit minim de aer absorbit | 268 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 380 m³/h |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Putere | 90 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Numar motoare | 2 |
EFICIENTA SI DURABILITATE
| Eficienta energetica | Clasa energetica C dintr-o gama de la A+++ la F |
| Eficienta iluminare | Clasa B |
| Eficienta filtrare grasime | Clasa D |
| Consum anual energie | 52.9 kWh |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 60 cm |
| Latime incastrare | 60 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Diametru burlan de aerisire | 120 mm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 7.3 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








