Soundbar JBL SB170, 2.1, 220W, Wireless Subwoofer, Dolby Digital, Bluetooth, HDMI ARC, Negru
1.117,47 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Soundbar JBL SB170
- JBL SB170
- Home Cinema & Audio
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
289.97 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Design soundbar | Cu subwoofer |
| Subwoofer wireless | Da |
| Numar canale | 2.1 |
| Putere | 220 W |
| Putere soundbar | 104 W |
| Putere subwoofer | 116 W |
| Culoare | Negru |
Conectivitate
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Conectori intrare | 1 x USB 1 x HDMI 1 x Optical |
Caracteristici sunet
| Tehnologii audio | Dolby Digital |
| Caracteristici speciale | HDMI ARC |
Dimenisuni
| Dimensiune soundbar | 900 x 63 x 67 mm |
| Dimensiune subwoofer | 170 x 313 x 345 mm |
| Greutate soundbar | 1.65 Kg |
| Greutate subwoofer | 5 Kg |
Accesorii
| Continut pachet | 1 x Telecomanda 1 x Cablu HDMI 1 x Cablu alimentare 1 x Kit montare |
Brand: JBL
Nu sunt momentan recenzii








