Statie de calcat Albatros Royal Steam Care Green, 3000 W, 8 bar, 1.5 l, Alb/Verde
365,03 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Statie de calcat
- DQQLQ5BBM
- Fiare de calcat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
101.47 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Statie de calcat |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Auto-curatare Oprire automata Indicator lipsa apa Mod Eco |
| Culoare | Verde Alb |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 3000 W |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Capacitate recipient apa | 1.5 l |
| Numar gauri abur | 131 |
| Material talpa | Ceramic |
DIMENSIUNI
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Greutate | 2.8 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








