Espressor manual Samus Infinity 20, 1350 W, 7 optiuni de cafea, Rezervor lapte, Negru-Argintiu
589,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Espressor manual Samus
- INFINITY20
- Espressoare si cafetiere
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
157.58 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Manual |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip alimentare | Cafea macinata |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip bautura | Espresso Espresso lung Cappuccino Caffe Latte Spuma de lapte Americano Cappuccino dublu |
| Numar produse preparate | 7 |
| Functii | Protectie supraincalzire Indicator luminos Tava de scurgere detasabila Mentinere la cald a canii Rezervor apa detasabil Rezervor lapte detasabil |
| Culoare | Negru Inox |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1350 W |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Capacitate rezervor apa | 1800 ml |
| Capacitate rezervor lapte | 500 ml |
DIMENSIUNI
| Latime | 21.8 cm |
| Adancime | 28.5 cm |
| Inaltime | 32 cm |
| Greutate | 4.54 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








