Rasnita cafea Aroma Teesa G50
90,50 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Garantie produs: 24 luni
![]()
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 50 g |
| Putere | 150 W |
| Functii | Functie Pulse Sistem de siguranta Sistem anti-alunecare |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Material carcasa | Inox |
| Material lame | Inox |
| Culoare | Alb |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 17.4 cm |
| Diametru | 10.5 cm |
| Greutate | 0.83 Kg |
| Lungime cablu | 0.95 m |
Nu sunt momentan recenzii









