Cuptor electric Albatros A72BRCL2, Rotisor, Convectie, Lumina interioara, 2200 W, Negru
549,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- A72BRCL2
- Cuptoare electrice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
147.56 Lei x 4 rate |
Product Details
A72BRCL2
Specificatii
Caracteristici principale |
|
|---|---|
| Tip produs | Cuptor electric |
| Capacitate cuptor | 72 litri |
| Functii | ROTISOR, CONVECTIE |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | Tava mare + tava inalta + cos grill pentru peste |
Caracteristici tehnice |
|
|---|---|
| Putere | 2200W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Trepte temperatura | Control temp. de la 90°C la 230°C |
| Temperatura maxima | 230°C |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 39.5 CM |
| Latime | 63.5 CM |
| Adancime | 51 CM |
| Greutate | 14 KG |
| Diametru platou rotativ | Dimensiuni tava: 495x342x18 mm |
| Dimensiuni (D x H x W mm) | Dimensiuni brute: 685x510x442 mm |
Nu sunt momentan recenzii








