Cuptor electric Albatros A45B2, 1800 W, Timer, 45 litri, Negru
269,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
✅ Grantie 24 luni
Link produs:Click aici
- A45B2
- Cuptoare electrice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
77.41 Lei x 4 rate |
Product Details
A45B2
Specificatii
Caracteristici principale |
|
|---|---|
| Tip produs | Cuptor electric |
| Capacitate cuptor | 45 litri |
| Tip gatire | Coacere |
| Durata temporizarii | 60 min + funcţia “stay-on” |
| Functii | Selector cu 4 funcţii (3 progr + OFF) |
| Culoare | Negru |
| Accesorii incluse | 1 x Maner pentru tava 1 x Gratar inox 1 x Tava 1 x Tavita colectare reziduuri |
Caracteristici tehnice |
|
|---|---|
| Putere | 1800 W |
| Trepte putere | 4 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Trepte temperatura | Temperatura maxima 230 C |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 42.5 cm |
| Greutate | 7.7 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








