Cuptor electric Albatros A45BP2, 3500 W, 45 L
359,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- A45BP2
- Cuptoare electrice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
99.96 Lei x 4 rate |
Product Details
A45BP2
Specificatii
Caracteristici principale |
|
|---|---|
| Tip produs | Cuptor electric |
| Capacitate cuptor | 45 litri |
Caracteristici tehnice |
|
|---|---|
| Putere | Putere maxima 3500 W (1800 W cuptor + 700/1000 plitele) |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Trepte temperatura | Control temp. de la 90°C la 230°C |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 55 cm |
| Adancime | 42.5 cm |
| Greutate | 9.6 kg |
Nu sunt momentan recenzii








