Cuptor cu microunde Heinner HMW-MD25MBK, 25 l, Control mecanic, 800 W, Negru
349,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Cuptor cu microunde Heinner HMW-MD25MBK, 25 litri, 800 W, 5 nivele de putere, control mecanic, timer 35 minute și funcție dezghețare. Ideal pentru familii și preparate voluminoase.
- HMW-MD25MBK
- Cuptoare cu microunde
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
97.45 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Programe predefinite | Dezghetare Incalzire |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Deschidere usa | Stanga |
| Capacitate | 25 l |
| Functii | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
Dimensiuni
| Latime | 47.2 cm |
| Adancime | 39.3 cm |
| Inaltime | 28 cm |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
Brand: Heinner
Product Details
HMW-MD25MBK
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Modalitati gatire | Microunde |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate | 25 l |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 800 W |
| Trepte putere | 5 |
Nu sunt momentan recenzii













