Blender Albatros BM703A, 700 W, 2 viteze, Functie Pulse, Vas sticla 1,5L, Inox
131,17 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Blender Albatros
- BM703A
- Blendere & Tocatoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
42.88 Lei x 4 rate |
- Putere 700 W
- Motor puternic & silenţios
- 2 viteze+ funcţie Pulse
- Vas din sticlă(1,5 litri)
- Lamă din inox
- Capac cu orificiu de umplere
- Posibilitate mărunţire gheaţă
- Picioruşe antialunecare
- Finisaj inox
- Uşor de utilizat şi întreţinut
Product Details
BM703A
Specificatii
Caracteristici generale |
|
|---|---|
| Tip produs | Blender |
| Utilizare | Rezidential |
| Material bol | Sticla |
| Caracteristici speciale | Posibilitate de maruntire gheata |
| Culoare | Inox |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 700W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Trepte de viteza | 2 viteze+ functie Pulse |
| Capacitate bol | 1.5 litri |
| Nivel zgomot | 88 |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 320 mm |
| Latime | 190 mm |
| Adancime | 260 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Nu sunt momentan recenzii








