Aspirator cordless 2 in 1 SWEEPER 7000 Teesa, 150 W, 25.2 V, 2000 mAh
Aspirator cordless 2 in 1
- TSA5040
- Aspiratoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
135.03 Lei x 4 rate |

Aspirator fara fir Teesa Sweeper 7000
Te intrebi ce aspirator sa cumperi? Spune adio problemei cablului prea scurt, nepractic si alege aspiratorul fara fir Teesa Sweeper 7000 - usor, la indemana si extrem de confortabil de utilizat. Convinge-te singur cat de usor este sa faci curat!

Reglarea puterii
Aspiratorul vertical Sweeper 7000 are o reglare a puterii pe 2 niveluri. Poti schimba foarte usor nivelul de putere folosind butonul de pe manerul aspiratorului.

Libertate de miscare
Pe langa eficienta, un aspirator bun ar trebui sa se caracterizeze si printr-un confort ridicat de utilizare. Sweeper 7000 are un maner cu un unghi variabil de inclinare si capacitatea de rotire la 180°, ceea ce permite o mare libertate de manevra.

Iluminarea suprafetei curatate
Unul dintre avantajele suplimentare ale aspiratorului Teesa este iluminarea, care va fi utila atunci cand aspiri suprafete slab iluminate. Patru LED-uri puternice garanteaza ca nici o urma de murdarie nu va scapa atentiei tale, iar casa ta va fi mereu impecabila.

Aspirator portabil
Sweeper 7000 are un design 2 in 1. Modulul de mana detasabil faciliteaza transformarea acestui dispozitiv intr-un aspirator mic, datorita caruia poti aspira rapid condimentele varsate pe dulapul bucatariei sau solul din florile de pe pervaz.

Capete de schimb
In plus fata de peria electrica, setul include, de asemenea, o duza cu capat ingust. Datorita lor, vei putea elimina, de exemplu, firimiturile ascunse in adanciturile canapelei; Sweeper 7000 poate fi folosit astfel si ca aspirator auto.

Usor de curatat
Cu acest model aspirarea este fara probleme! Sweeper 7000 este un aspirator fara sac, care se si curata extrem de rapid. Pentru a scoate recipientul pentru praf, tot ce trebuie sa faci este sa apesi un buton si sa il golesti. Asta e tot! Foarte simplu, nu?
DATE TEHNICE
Putere: 150 W
Nivel sonor: = Capacitate recipient praf: 0,3 l
Puterea de aspiratie:> = 24 W
Debit de aer:> = 8,5 l / min
Vid:> = 7 kPa
CARACTERISTICI DE BAZA
Aspirator fara fir
2 niveluri de reglare a puterii
Iluminarea suprafetei curatate
Indicator de incarcare a bateriei
Golirea usoara a recipientului pentru praf
Este usor si usor de utilizat
Maner ergonomic
PUTERE
Baterie: 25,2 V; 2000 mAh
Tipul bateriei: Li-Ion
Timp de incarcare a bateriei: pana la 6 ore
Timp maxim de lucru:
Nivelul 1 (putere redusa): 40 min
Nivelul 2 (putere mare): 16 min
Incarcator:
Intrare: AC 100 ~ 240V; 50/60 Hz
Iesire: DC 25-29V; 500 mA
PARAMETRI FIZICI
Greutate: 2,3 kg
Dimensiuni (WxHxD): 119 x 22,5 x 25,5 cm
INCLUS
Incarcator
Perie
Duzs pentru spatii inguste 2-in-1
Duza ingusta
Manual de utilizare
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Indicator baterie descarcata |
| Adancime | 22.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Inaltime | 119 cm |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Culoare | Gri Alb |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 150 W |
| Putere de aspirare | 24 W |
| Tensiune alimentare | 25.2 V |
| Autonomie acumulator | 40 min |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Capacitate colectare | 0.3 l |
FILTRARE & ACCESORII
| Accesorii incluse | Perie standard Accesoriu pentru spatii inguste |
Nu sunt momentan recenzii








