Aspirator vertical fără fir Samus Cyclone Ultra Pro, 2 în 1, 600 W, putere de aspirare 33 kpa
665,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- CYCLONE ULTRA PRO
- Aspiratoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
176.62 Lei x 4 rate |
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Multi-suprafete |
| Material tub | Aluminiu |
| Functii | Colectare praf Silentios Protectie supraincalzire Filtru lavabil Afisaj electronic Indicator luminos Baterie reincarcabila Control pe maner Perie cu lumini LED |
| Tehnologie | Ciclonica Filtru Hepa Aspirare de mana |
| Adancime | 270 mm |
| Latime | 1180 mm |
| Inaltime | 255 mm |
| Greutate | 3.3 Kg |
| Culoare | Negru |
Specificatii tehnice
| Putere | 600 W |
| Putere de aspirare | 185 W |
| Tensiune alimentare | 100 V 240 V |
| Autonomie acumulator | 83 min |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Capacitate colectare | 0.65 l |
Filtrare & Accesorii
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Manual de utilizare Perie standard Perie mica Perie pentru tapiterie Statie incarcare Suport pentru perete |
Nu sunt momentan recenzii








