Aspirator vertical fara fir 2 in 1 Samus Hurricane Max Pro, Gri -Rosu
679,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- HURRICANEMAXPRO
- Aspiratoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
180.12 Lei x 4 rate |
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare Podele Multi-suprafete |
| Material tub | Aluminiu |
| Functii | Colectare praf Baterie reincarcabila |
| Tehnologie | Ciclonica |
| Adancime | 26 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Culoare | Rosu Gri |
Specificatii tehnice
| Putere | 600 W |
| Putere de aspirare | 210 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Nivel zgomot | 74 dB |
| Capacitate colectare | 0.8 l |
Filtrare & Accesorii
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru blana animale Accesoriu pentru spatii inguste Perie |
Nu sunt momentan recenzii








