Aspirator Gorenje VCEA01GACWCY, 800W, recipient praf 2.2L, filtru HEPA
349,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- VCEA01GACWCY
- Aspiratoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
97.45 Lei x 4 rate |
Caracteristici Generale
| Tip produs | Aspirator cu sac |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Functii | Derulator automat cablu |
| Adancime | 266 mm |
| Latime | 366 mm |
| Inaltime | 271 mm |
| Greutate | 5.7 Kg |
| Culoare | Alb Negru |
Specificatii tehnice
| Putere | 800 W |
| Nivel zgomot | 83 dB |
| Capacitate colectare | 2.2 l |
| Lungime cablu | 5000 mm |
| Raza de operare | 7 m |
Nu sunt momentan recenzii








