Aparat de vidat alimente pentru uz casnic Zass ZVS 05 White, 110W
202,34 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Aparat de vidat Zass
- ZVS05White
- Aparate de vidat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
60.71 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici principale
| Tip produs | Aparat de vidat cu clema |
| Tip | Pentru blat |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimente | Solide Lichide |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Functii | Functie Pulse Taiere Sigilare Vidare recipiente |
| Tip vidare | Umeda Uscata |
| Control vidare | Automat |
| Tip alimentare | La retea |
| Punga vidare | Rola Pungi |
| Interval timp | 6 litri/min |
| Accesorii incluse | Furtun vidare sticle Cutter pungi |
| Material | Plastic |
| Bara de lipire | 30 cm |
| Putere | 110 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Manual de instructiuni 1 x Certificat de garantie 1 x Aparat de vidare 1 x Furtun de vidare |
Dimensiuni
| Lungime cablu | 1 m |
Product Details
ZVS05White
Nu sunt momentan recenzii








