Aparat de vidat Gorenje VS120E
399,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- VS120E
- Aparate de vidat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
109.98 Lei x 4 rate |
Caracteristici principale
| Tip produs | Aparat de vidat cu clema |
| Tip | Pentru blat |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimente | Solide |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Functii | Indicator luminos Aspirare automata |
| Tip vidare | Uscata |
| Control vidare | Automat |
| Punga vidare | Pungi |
| Material | Plastic |
| Putere | 120 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Tip alimentare | La retea |
| Culoare | Negru/Argintiu |
Dimensiuni
| Inaltime | 7.5 cm |
| Lungime | 36.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Latime | 14 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
Brand: Gorenje
Pretul produsului include costul de 1 leu aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
Nu sunt momentan recenzii








