Aparat de vidat Gorenje VS120W
349,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Aparat de vidat Gorenje
- VS120W
- Aparate de vidat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
97.45 Lei x 4 rate |
Caracteristici principale
| Tip produs | Aparat de vidat cu clema |
| Tip | Portabil |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip alimente | Solide Lichide |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Functii | Indicator luminos |
| Control vidare | Automat |
| Punga vidare | Rola Pungi |
| Material | Plastic |
| Bara de lipire | 30 cm |
| Putere | 120 W |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 10 x Punga vidat |
Dimensiuni
| Inaltime | 5.9 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Latime | 15.2 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








