Placa par 2 in 1 Dream Looks PRO 700 Teesa
Placa par 2 in 1
- TSA0565
- Aparate de ingrijire personala
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare

Nu poti sa te decizi daca sa cumperi o placa de par sau un ondulator? De ce sa alegi cand poti avea doua dispozitive la pretul unuia singur ? Datorita constructiei speciale, Dream Looks PRO 700 de la Teesa poate atat sa iti onduleze parul, dar si sa-l indrepte. Diversele tipuri de par necesita diferite nivele de temperatura pentru coafare, iata de ce Dream Looks PRO 700 are 5 trepte de temperatura, de la 140° C la 230° C. Acum poti adapta cu usurinta produsul la nevoile tale !
Merita mentionat un avantaj suplimentar – cablul anti-rasucire datorita caruia vei reusi sa te coafezi mai repede si mai usor. Cablul se roteste in jurul propriei axe 360°, adaptandu-se mereu pozitiei mainii tale.
Te-ai intors vreodata acasa ca sa vezi daca ai oprit placa de par sau ondulatorul ? Dream Looks PRO 700 de la Teesa rezolva aceasta problema, produsul avand functia de inchidere automata, astfel ca daca l-ai uitat pornit, acesta se va inchide automat dupa 30 de minute.
Caracteristici principale
Aparat 2 in 1, ondulator si placa de indreptat parul
Aspect inovativ
Placi de aluminiu
Se incalzeste in mai putin de 3 minute
Oprire automata (dupa 30 de minute)
Cablu pivotant 360°
Inel pentru agatare
Caracteristici tehnice
Putere: 45 W
5 setari de temperatura: 140°C/ 160°C/ 180°C/ 200°C/ 230°C
Alimentare: 110 – 230 V; 50/60 Hz
Greutate: 367 g
Dimensiuni: 270 x 38 mm
Lungime cablu de alimentare: 2 m
CARACTERISTICI GENERALE
| Zona corporala | Par |
| Tip utilizare | Uz casnic |
| Set | Nu |
| Destinat pentru | Indreptare Ondulare |
| Material invelis | Aluminiu |
| Trepte temperatura | 5 |
| Functii | Oprire automata Cablu rotativ |
| Utilizare | Par uscat |
| Tehnologie | Onduleaza si indreapta |
| Continut pachet | 1 x Placa de indreptat |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 45 W |
| Temperatura maxima | 230 C |
| Timp maxim de incalzire | 3 min |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Lungime cablu | 2 m |
DIMENSIUNI
| Lungime | 270 mm |
| Latime | 38 mm |
| Greutate | 367 g |
Nu sunt momentan recenzii








