Telefon rugged iron 2 kruger&matz
253,18 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Telefon mobil
- KM0459
- Telefoane Mobile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
73.45 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Standard SIM |
| Conectivitate | Bluetooth GPS |
| Versiune Bluetooth | 2.1 |
| Model procesor | MediaTek MTK6261D |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 61 x 20 x 132 mm |
| Greutate | 164 g |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| RO-ALERT | Nu |
Afisare
| Dimensiune ecran | 2.4 inch |
| Rezolutie (pixeli) | 320 x 240 |
Memorie
| Memorie interna | 32 MB |
| Memorie RAM | 32 MB |
| Slot card memorie | MicroSD |
Conectivitate
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
Foto video
| Numar camere | 1 |
| Rezolutie camera principala | 0.3 MP Standard |
| Blit | Nu |
Alimentare
| Capacitate baterie | 2500 mAh |
Nu sunt momentan recenzii








