Storcator fructe si legume Albatros NatureMix 1000,1000 W, Negru / Inox
165,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Manual de utilizare Prezentare video
Garantie: 24 luni
- NatureMix 1000
- Storcatoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
51.36 Lei x 4 rate |
Product Details
NatureMix 1000
Specificatii
Caracteristici generale |
|
|---|---|
| Tip produs | Fast juicer |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Accesorii incluse | Accesoriu impingere |
| Material recipient | Plastic |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 1000 W |
| Trepte de viteza | 2 |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 39 cm |
| Latime | 20.5 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Greutate | 4.4 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








