Storcator de fructe si legume Heinner XF-1000RD, 1000 W
189,00 lei
cu TVA
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Timbrul verde inclus in pret
Garatie : 24 luni
- XF-1000RD
- Storcatoare
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
57.37 Lei x 4 rate |
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Fast juicer |
| Utilizat pentru | Fructe Legume |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Inox Plastic |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare Sistem de siguranta Protectie supraincalzire |
| Accesorii incluse | Accesoriu impingere Sita |
| Continut pachet | 1 x Storcator de fructe si legume 1 x Periuta pentru curatare usoara a sitei |
| Culoare | Negru/Rosu |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1000 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipient suc | 1 l |
| Capacitate recipieint pulpa | 2 l |
| Nivel zgomot | 78 dB |
DIMENSIUNI
| Diametru tub | 75 mm |
Product Details
XF-1000RD
Specificatii
FUNCTII SI SIGURANTA |
|
|---|---|
| Functii de siguranta | Sistem anti-alunecare, Sistem de siguranta, Protectie supraincalzire |
Caracteristici generale |
|
|---|---|
| Tip produs | Storcator |
| Utilizare | Rezidential |
| Material carcasa | Plastic/inox |
| Material bol | Plastic |
| Accesorii incluse | Accesoriu impingere, Sita |
SPECIFICATII TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere | 1000W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate bol | 1 l |
| Nivel zgomot | 78 dB |
Nu sunt momentan recenzii








