Prajitor de paine Moulinex LT300A10 850w
131,17 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- LT300A10
- Prajitoare paine
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
42.88 Lei x 4 rate |
Descriere
Moulinex Soleil
Prajitorul de paine care iti lumineaza bucataria, pentru un mic dejun dinamic
Combinand estetica vibranta si rumenirea perfecta, prajitorul de paine cu 2 felii Moulinex Soleil este o adevarata raza de soare in bucatarie. Cu o estetica indrazneata, acest prajitor de paine are toate functiile ideale pentru a incepe ziua cu bine: 7 niveluri de rumenire reglabile, fante cu latime variabila, butoane practice cu indicator luminos pentru oprire, decongelare si reincalzire, buton de ridicare pentru indepartarea usoara a feliilor si multe altele.
- 7 niveluri de rumenire pentru toate gusturile, indiferent daca painea prajita ii place usoara sau super crocanta
- 3 functii speciale de acces cu un simplu buton: oprire, intrerupe imediat ciclul de toast; decongelarea, prajirea painii congelate, reincalzirea si reincalzirea painii prajite anterior
- Ideal pentru felii groase si subtiri de paine, compartimentele variabile centreaza feliile pentru rezultate perfecte in fiecare zi
- Datorita manetei practice de ridicare suplimentara, chiar si cele mai mici discuri pot fi indepartate
- Datorita tavii detasabile pentru firimituri, curatarea este rapida si usoara
Specificatii
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 7 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 850 W |
| Functii | Decongelare Reincalzire Auto pop-up Anulare |
| Culoare | Alb |
Dimensiuni
| Lungime | 28.6 cm |
| Latime | 17.8 cm |
| Inaltime | 18.7 cm |
| Greutate | 1 Kg |
Specificatii
Caracteristici generale
| Utilizare | Rezidential |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Putere | 850 W |
| Material carcasa | Plastic |
| Accesorii incluse | Tava firmituri detasabila |
| Culoare | Ivoire |
Dimensiuni
| Lungime | 28.6 cm |
| Latime | 18.8 cm |
| Inaltime | 18.7 cm |
| Greutate | 1 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








