Plita incorporabila Samus PSG-64SGX1, Gaz, 4 arzatoare, Aprindere electrica, Sticla/Inox
649,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita incorporabila Samus
✅ Garantie: 36 luni
- PSG-64SGX1
- Plite incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
172.61 Lei x 4 rate |
- Sticla neagra+bord din inox
- Latme 58 cm
- 4 arzatoare pe gaz
- Gratare din fonta
- Panou de control frontal
- Sisteme de siguranta la arzatoare
- Aprindere electrica
- Montata pentru gaz natural(diuze separat pentru butelie)
- ?Descarca manualul de utilizare
- ⚙️ Descarca schita de incorporare
- ✅ Garantie: 36 luni + 24 luni https://samus.ro/extragarantie/
Product Details
PSG-64SGX1
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Inox |
| Functii | Gratar fonta Sistem aprindere |
| Culoare | Negru Argintiu |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 2.4 kW |
| Putere arzator mic | 1 kW |
| Putere arzator normal | 2 x 1.8 kW |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Dimensiuni (D x H x W mm) | 13.8 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








