Plita incorporabila Samus PSG-75SX, 5 arzatoare pe gaz, Sistem de siguranta, Aprindere electrica, Arzator Wok, Inox
649,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita incorporabila Samus
✅ Garantie: 36 luni
- PSG-75SX
- Plite incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
172.61 Lei x 4 rate |
- Inox
- 5 arzatoare pe gaz
- Arzator WOK
- Aprindere electrica
- Panou de control frontal
- Sisteme de siguranta la arzatoare
- Montata pentru gaz natural (diuze separat pentru butelie)
- Dimensiuni incastrare: 560 x 480 mm
- ?Descarca manualul de utilizare
- ⚙️ Descarca schita de incorporare
- ✅ Garantie: 36 luni + 24 luni https://samus.ro/extragarantie/
- ? Service si Garantie
Product Details
PSG-75SX
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Inox |
| Functii | Arzator WOK, Aprindere electrica, Panou de control frontal, Sisteme de siguranta la arzatoare, Montata pentru gaz natural (diuze separat pentru butelie) |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Putere arzator mare | 1 arzator WOK (3, 4 kW), 1 arzator mare(2.4 kW) |
| Putere arzator mic | 1 arzator mic(1.00 kW) |
| Putere arzator normal | 2 arzatoare medii(1.8 kW) |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 68 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Greutate | 8 kg |
Nu sunt momentan recenzii








