Plita incorporabila Samus PSG-64SX2, 4 arzatoare pe gaz, Sistem de siguranta, Gratar fonta, Arzator Wok, Inox
529,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Plita incorporabila Samus
- PSG-64SX2
- Plite incorporabile
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
142.55 Lei x 4 rate |
Plita incorporabila Samus PSG-64SX2
- Inox
- 4 arzatoare pe gaz
- Arzator WOK
- Gratar din fonta
- Aprindere electrica
- Panou de control frontal
- Sisteme de siguranta la arzatoare
- Montata pentru gaz natural (diuze separat pentru butelie)
Ghiduri și informații utile:
✅ Garantie: 36 luni + 24 luni
Product Details
PSG-64SX2
Specificatii
CARACTERISTICI GENERALE |
|
|---|---|
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip plita | Standard |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Pozitionare panou comanda | Deasupra |
| Material | Inox |
| Functii | Conversie LPG Sistem aprindere Protectie impotriva scurgerilor de gaze |
| Culoare | Argintiu |
CARACTERISTICI TEHNICE |
|
|---|---|
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 3.4 kW tip Wok |
| Putere arzator mic | 1.1 kW |
| Putere arzator normal | 2 x 1.8 kW |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Greutate | 8.7 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








