Masina de tocat Heinner MG-1250BK, 1340 W, 1.5 Kg/Min, 2 site, reverse, accesorii incluse, Negru
199,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Masina de tocat
- MG-1250BK
- Masini de tocat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
59.87 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Accesorii incluse | Accesoriu impingere Accesoriu pentru Kebbe |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Plastic |
| Numar de site | 2 |
| Dimensiuni gauri sita | 5 mm 7 mm |
| Culoare | Negru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1340 W |
| Capacitatea de maruntire | 1.5 kg/min |
| Material lame | Inox |
| Nivel zgomot | 90 dB |
Nu sunt momentan recenzii








