Masina de tocat Heinner Pearl 1340 MG-1340WH, 1340 W, accesoriu de rosii si carnati, cutit din inox
202,34 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Masina de tocat
- MG-1340WH
- Masini de tocat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
60.71 Lei x 4 rate |
Masina de tocat Heinner Pearl 1340 MG-1340WH, 1340 W, accesoriu de rosii si carnati, cutit din inox, functie Reverse, 2 site de taiere, capacitate de tocare 1,2 kg/min, Alb
CARACTERISTICI GENERALE
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru carnati Accesoriu pentru suc de tomate |
| Utilizare | Rezidential |
| Material | Plastic Metal |
| Numar de site | 2 |
| Culoare | Alb |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 1340 W |
| Capacitatea de maruntire | 1.2 kg/min |
| Material lame | Inox |
DIMENSIUNI
| Lungime | 143 mm |
| Latime | 303 mm |
| Inaltime | 302 mm |
| Greutate | 2.17 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








