Masina de spalat rufe semiautomata Albatros WM 5.1, Cantitate rufe uscate 5 Kg, Alimentare apa calda sau rece
439,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Masina de spalat rufe semiautomata Albatros WM 7.0, 6.5 kg, Alb
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
120.00 Lei x 4 rate |
Masina de spalat rufe Albatros WM 5.1
- Motor spalare 290 W
- Timp de spalare: 0-15 min
- Volum cuva de spalare: max 50 l
- Cantitatea de rufe uscate: 5 kg
- Alimentare cu apa rece sau calda (MAXIM 60°C)
- Evacuare apa uzata: prin cadere libera
- Furtun pentru supraplin
- Dimensiuni brute: 535 x 440 x 895 mm
- Dimensiuni nete: 465 x 425 x 858 mm
- Greutate bruta: 13.5 kg
- Greutate neta: 12 kg
Ghiduri și informații utile:
✅ Garantie: 24 luni
Product Details
WM5.1
Specificatii
Caracteristici generale |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Marime familie | 1 membru 2 membri |
| Nivel zgomot centrifugare | 79 dB |
| Nivel zgomot spalare | 65 dB |
| Capacitate de incarcare | 5 Kg |
| Tip deschidere hublou | Partea superioara |
| Tip masina de spalat | Semi-automata |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip incastrare | Standard |
EFICIENTA SI SUSTENABILITATE |
|
|---|---|
| Eficienta energetica | Fara clasa energetica |
PROGRAME SI OPTIUNI |
|
|---|---|
| Numar programe spalare | 1 |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 85.8 cm |
| Latime | 46.5 cm |
| Adancime | 42.5 cm |
| Greutate | 12 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








