Masina de spalat rufe Albatros WMS 8.8
799,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Masina de spalat rufe
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
210.19 Lei x 4 rate |
- Motor spalare: 310 W
- Motor stoarcere: 130 W
- Timp de spalare: 0-15 min
- Timp de stoarcere: 0-5 min
- Volum cuva de spalare: max 70 l
- Cantitatea de rufe uscate: 8 kg
- Cantitatea de rufe la stoarcere: 3 kg
- Alimentare cu apa rece sau calda (MAXIM 50°C)
- Evacuare apa uzata: prin cadere libera
- Dimensiuni brute: 815x505x1000 mm
- Dimensiuni nete: 803x477x970 mm
- Greutate bruta: 27 kg
- Greutate neta: 23.5 kg
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip incastrare | Standard |
| Tip masina de spalat | Semi-automata |
| Tip incarcare | Frontala |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Viteza maxima centrifugare | 0 rpm |
| Tip deschidere hublou | Partea superioara |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Culoare | Alb Albastru |
DIMENSIUNI
| Adancime | 47.7 cm |
| Latime | 80.3 cm |
| Inaltime | 97 cm |
| Greutate | 23.5 Kg |
USCARE
| Capacitate uscator | 3 Kg |
FUNCTII SI SIGURANTA
| Functii | Temporizator Selector temperatura de spalare |
PROGRAME SI OPTIUNI
| Programe spalare | Intensiv Normal |
| Numar programe spalare | 2 |
Nu sunt momentan recenzii








