Masina de spalat rufe semiautomata Albatros WMS 4.5P, 4.2 kg, Alb
529,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- WMS4.5P
- Masini de spalat semiautomate
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
142.55 Lei x 4 rate |
-
Masina de spalat rufe Albatros WMS 4.5P
- Capacitate rufe spalare: 4.2 kg
- Capacitate rufe stoarcere: 3 kg
- Motor spalare: 200 W
- Motor stoarcere: 120 W
- Timp de spalare: 0-15 min
- Timp de stoarcere: 0-5 min
- Volum cuva de spalare: max 40 l
- Alimentare cu apa rece sau calda (MAXIM 50°C)
-
Ghiduri și informații utile:
- ✅ Garantie: 24 luni
- ? Descarca fisa produs
- ? Service si Garantie
Product Details
WMS4.5P
Specificatii
Caracteristici generale |
|
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Marime familie | 2 membri |
| Nivel zgomot centrifugare | 75 dB |
| Nivel zgomot spalare | 75 dB |
| Capacitate de incarcare | 4.5 kg |
| Timp incarcare | Verticala |
| Tip masina de spalat | Semiautomata fara Incalzitor |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip incastrare | Independent |
PROGRAME SI OPTIUNI |
|
|---|---|
| Numar programe spalare | Rufe delicate, Lana, Bumbac, Program sintetice, Lenjerie. |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 88 cm |
| Latime | 73 cm |
| Adancime | 42 cm |
| Greutate | 22 kg |
Nu sunt momentan recenzii








