Masina de spalat rufe semiautomata Albatros WMS 5.3
545,00 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
146.55 Lei x 4 rate |
Masina de spalat rufe Albatros WMS 5.3
- Motor spalare: 350 W
- Motor stoarcere: 120 W
- Timp de spalare: 0-15 min
- Timp de stoarcere: 0-5 min
- Volum cuva de spalare: max 48 l
- Cantitatea de rufe uscate: 5 kg
- Cantitatea de rufe la stoarcere: 2.5 kg
- Alimentare cu apa rece sau calda (MAXIM 60°C
Ghiduri și informații utile:
✅ Garantie: 24 luni
Product Details
WMS5.3
Specificatii
Caracteristici generale |
|
|---|---|
| Culoare | Alb Albastru |
| Nivel zgomot spalare | 52 dB |
| Capacitate | 5 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip incastrare | Standard |
PROGRAME SI OPTIUNI |
|
|---|---|
| Functii | Spalare, Stoarcere |
FUNCTII SI SIGURANTA |
|
|---|---|
| Functii | Spalare, Stoarcere |
| Functii de siguranta | Timp de spălare: 0-15 min, Timp de stoarcere: 0-5 min |
| Tehnologii | Alimentare cu apă rece sau caldă (MAXIM 60°C), Evacuare apă uzată: prin cădere liberă |
DIMENSIUNI |
|
|---|---|
| Inaltime | 83 cm |
| Latime | 74 cm |
| Adancime | 40.5 cm |
| Greutate | 20 kg |
Nu sunt momentan recenzii








