Lada Frigorifica Samus LS312, 287 l, Fast Freeze, Clasa energetica F, Termostat reglabil, L 109 cm,, Alb
1.219,15 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- LS312
- Lazi frigorifice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
315.44 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Capacitate de inghet / 24h | 14 Kg |
| Volum net total | 287 l |
| Culoare | Alb |
Caracteristici tehnice
| Nivel zgomot | 40 dB |
Functii
| Functii | Termostat reglabil Fast Freeze Panou de control cu LED-uri Dezghetare manuala Roti pentru usurarea deplasarii Orificiu pentru drenaj |
Performante energetice
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum anual energie | 285 kWh |
Dimensiuni
| Latime | 109 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Adancime | 62 cm |
| Greutate | 38 Kg |
Nu sunt momentan recenzii








