Lada frigorifica Heinner HCF-H145F+, 142 l, Clasa F, Alb
812,43 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
- HCF-H145F+
- Lazi frigorifice
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
213.55 Lei x 4 rate |
Specificatii
Caracteristici generale
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar usi | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate de inghet / 24h | 13 Kg |
| Volum net total | 142 l |
| Autonomie fara curent | 32 h |
| Culoare | Alb |
Caracteristici tehnice
| Nivel zgomot | 38 dB |
Functii
| Functii | Termostat reglabil |
Performante energetice
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Consum anual energie | 228 kWh |
Dimensiuni
| Latime | 62.5 cm |
| Inaltime | 85.4 cm |
| Adancime | 55.7 cm |
Nu sunt momentan recenzii








