Friteuza cu aer cald Tefal Easy Fry&Grill 2in1 EY505D15
Friteuza cu aer cald Tefal
- EY505D15
- Friteuza
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
135.03 Lei x 4 rate |
Friteuza fara ulei Tefal Easy Fry&Grill 2in1 EY505D15, 1400W, 4.2L, temperatura ajustabila, 8 programe, functie grill cu gratar incorporat, functie pentru deshidratare, tehnologie Extra Crisp, vas detasabil, Negru/argintiu
Savureaza preparate sanatoase datorita aparatului 2 in 1! Easy Fry & Grill combina beneficiile unei friteuze cu aer cald cu cele ale unui gratar pentru ca tu sa poti prepara retete delicioase cu o cantitate foarte mica de ulei in confortul locuintei tale. Aparatul promite rezultate rapide, cu un consum redus de energie, fiind alternativa perfecta pentru cuptorul clasic.

CARACTERISTICI GENERALE
| Tip incastrare | Standard |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate mancare | 800 g |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip alimentare | La retea |
| Numar programe | 8 |
| Interval temperatura | 80-200 °C |
| Caracteristici speciale | Timer Dezghetare |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
Nu sunt momentan recenzii








