Friteuza cu aer cald, fara ulei Cecotec Full Inox 5500 Pro, 1700W, 5.5L, Control tactil, 8 programe presetate, Negru/Argintiu
Friteuza cu aer cald Cecotec
- 03315
- Friteuza
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
98.92 Lei x 4 rate |
Friteuza cu aer cald, fara ulei Cecotec Full Inox 5500 Pro, 1700W, 5.5L, Control tactil, 8 programe presetate, Negru/Argintiu
Friteuza Cecofry Full Inox 5500 gateste cu o singura lingura de ulei. Pune mancarea in cos si selecteaza unul dintre cele 8 moduri presetate. Obtineti rezultate exceptionale in mai putin timp datorita unei puteri de 1700 W si tehnologiei PerfectCook.
Friteuza dietetica ce permite gatirea cu o singura lingura de ulei, obtinand rezultate mai sanatoase.
Vas de gatit de 5,5 L pentru a putea gati cantitati mari de alimente.
Putere de 1700 W pentru a gati mai repede, dar cu un consum mai mic.
Rezultate exceptionale la toate retetele datorita tehnologiei de aer cald PerfectCook.

Friteuza cu design elegant si finisata cu inox, pentru o mai mare rezistenta si durabilitate.
Design modern si compact cu un panou de control tactil multifunctional pentru a controla functionarea.
8 moduri presetate care seteaza timpul si temperatura necesare pentru a gati diferite tipuri de alimente.
Are un termostat pentru reglarea temperaturii de la 80 ºC la 200 ºC.
Timp reglabil de la 0 la 60 de minute.
Cu protectie la supraincalzire.
Indicator luminos de functionare.
Baza antiderapanta pentru a favoriza sustinerea acestuia in timpul functionarii.
Dimensiuni: 26 cm x 31,6 cm x 30,5 cm
Pachetul contine:
Friteuza fara ulei.
Tava.
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Putere | 1700 W |
| Capacitate mancare | 5.5 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | La retea |
| Numar programe | 8 |
| Interval temperatura | 80 - 200 °C |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Continut pachet | Tava 1 x Friteuza |
DIMENSIUNI
| Lungime | 26 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Inaltime | 31.6 cm |
Nu sunt momentan recenzii








