Friteuza cu aer cald MasterPro BGMP-9315, capacitate 4.2L, control tactil,1300W
Friteuza cu aer cald MasterPro
- BGMP-9315
- Friteuza
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
81.09 Lei x 4 rate |
Zsofia Mautner cu recomandarea ambasadorului maghiar al lui Bergner!
Bergner a adus noul membru al familiei Masterpro, BGMP-9315 Air Fryer, care are o capacitate de 4.2L si 1300W.
Poate fi folosit: pentru prepararea carnii prajite, prajituri, aproape orice, precum si pentru reincalzire. Placa gratarului si cosul pot fi spalat vase. Are cronometru iar temperatura se poate regla intre 80-200°C. Permite gatitul fara ulei. Pe dispozitiv exista un ecran tactil LED. Metoda de coacere poate fi ajustata. Este echipat cu o baza antiderapanta si un maner cu protectie termica. Este inclusa o carte electronica de retete.
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Putere | 1300 W |
| Capacitate mancare | 4.2 Kg |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Numar programe | 8 |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire |
| Caracteristici speciale | Cool touch |
| Culoare | Negru |
DIMENSIUNI
| Lungime | 28 cm |
| Latime | 43 cm |
| Inaltime | 43 cm |
| Greutate | 4 Kg |
Product Details
Nu sunt momentan recenzii








