Fier de calcat cu abur, Philips, 200W, Violet
171,84 lei
cu TVA
Livrare in 24h - 48 h
TAXA VERDE este inclusa in pretul produsului.
Fier de călcat Phillips
- 9313628
- Fiare de calcat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
53.07 Lei x 4 rate |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Aparat de calcat cu aburi |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Anticalcar Indicator nivel apa |
| Continut pachet | 1 x Fier de calcat |
| Tehnologie | CalcClean |
| Culoare | Lila Alb optic Violet prafuit |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 2000 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Material talpa | Ceramic |
| Debit abur (g/min) | 30 |
DIMENSIUNI
| Lungime | 29 cm |
| Latime | 12 cm |
| Inaltime | 14 cm |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Greutate | 1.2 Kg |
Nu sunt momentan recenzii














