Fier de calcat Tefal EasyGliss Plus FV5770E0, 2700 W, abur 240g/min, talpa Durilium AirGlide, oprire automata
Fier de călcat Tefal
- FV5770E0
- Fiare de calcat
-
Transport Standard - 22 lei
Retur in 14 zile calendaristice
Deschidere colet la livrare
|
|
86.19 Lei x 4 rate |
Fier de calcat Tefal EasyGliss Plus FV5770E0, 2700 W, abur 240g/min, talpa Durilium AirGlide, functie antipicurare, oprire automata, albastru
Cea mai buna alunecare. Abur puternic
EasyGliss Plus este perfect pentru sesiuni zilnice de calcat, fara efort: asigura un abur puternic, continuu, si este echipat cu o talpa cu Tehnologia Durilium AirGlide (confera o alunecare perfecta pe orice tip de material). Puterea de 2700 W asigura o incalzire rapida, in timp ce aburul variabil de pana la 50 g/minut ofera rezultate rapide. Jetul de abut puternic de pana la 240 g/minut este ideal pentru a indeparta pana si cele mai dificile cute la fiecare calcare.
Fierul de calcat Tefal EasyGliss Plus: Alunecare perfecta si eficienta sporita
Fierul de calcat Tefal EasyGliss Plus ofera sesiuni rapide si usoare datorita combinatiei ideale dintre alunecarea excelenta a talpii, puterea marita a aburului si caracteristicile imbunatatite. EasyGliss Plus este echipat cu talpa cu Tehnologia Durilium AirGlide, cea mai buna talpa Tefal la capitolul alunecare. Puterea de 2700 W ofera o incalzire rapida, abur variabil de pana la 50 g/minut pentru sesiuni eficiente de calcare si un jet puternic de abur de pana la 240 g/minut pentru a indeparta cele mai dificile cute cu usurinta. Descopera functiile inteligente ce-ti vor usura sesiunile de calcat, precum: Functia de Oprire Automata pentru siguranta sporita, Functia Antipicurare pentru tesaturi fara pete si o difuzie optima a aburului datorita orificiilor active de la nivelul talpii.
Fier de calcat TEFAL EasyGliss Plus FV5770E0
• Talpa Durilium Airglide: imbunatateste-ti experienta de calcare cu o alunecare perfecta si performante sporite
• Incalzire rapida: putere de 2700 W pentru sesiuni de calcat rapide
• Rezultate rapide si eficiente: abur variabil de pana la 50 g/minut ce asigura performante exceptionale
• Jet puternic de abur de pana la 240 g/minut, ideal pentru a indeparta pana si cele mai dificile cute
• Siguranta sporita datorita functie de Oprire Automata
• Finctia Antipicurare asigura protectie sporita pentru tesaturi fara pete
• Difuzie optima a aburului datorita orificiilor active de la nivelul talpii
• Varf profilat pentru precizie maxima in locurile greu accesibile precum manecile si guler
• Usor de utilizat datorita Functiei Automatic Steam
• Recipient pentru apa de mari dimensiuni pentru alimentare usoara
• Rezistenta sporita impotriva zgarieturilor pentru o utilizare de lunga durata
• Functie pentru calcare verticala a tesaturilor precum draperiile, costume si tesaturi de mari dimensiuni
• Mentenanta usoara datorita sistemului anticalcar.
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip produs | Fier de calcat |
| Tip | Orizontal |
| Utilizare | Rezidential |
| Functii | Sistem Anti-picurare Anticalcar Oprire automata Indicator nivel apa |
| Continut pachet | 1 x Fier de calcat |
| Tehnologie | Easygliss |
| Culoare | Albastru |
SPECIFICATII TEHNICE
| Putere | 2700 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Capacitate recipient apa | 270 ml |
| Debit abur (g/min) | 50 |
| Debit jet abur (g/min) | 240 |
DIMENSIUNI
| Lungime cablu | 2 m |
Nu sunt momentan recenzii








